Všetko na blízkuKráľovianky - Šamorín

Prezrieť okolie

Kráľovianky - Šamorín

Kráľovianky sú malá, avšak v poslednej dobe intenzívne rozvíjajúca sa obec, vzdialená 2 km od mesta Šamorín, 1 km od mestskej časti Mliečno. Kráľovianky (maď. Királyfia) je jedna z piatich mestských častí Šamorína . Tvorí ju viac ako 50 domov a záhradkárska osada s chatkami. Kráľovianky sú vzdialené od hlavného mesta - Bratislavy 26 km.

  • Zdroj: www.wikiloc.com<span>Odpočinok v prirode</span>Lužné lesy
  • Zdroj: www.facebook.com/Lužný-Les-1580966785509099<span>Odpočinok v prirode</span>Lužné lesy
  • Zdroj: www.facebook.com/Lužný-Les-1580966785509099<span>Odpočinok v prirode</span>Lužné lesy

Odpočinok v prirodeLužné lesy

V blízkosti sa tiež nachádza kompa, ktorou sa možno zadarmo preplaviť cez vodnú nádrž do chránených dunajských ramien, s množstvom vtáctva a vegetácie lužného lesa.

  • Zdroj: www.x-bionicsphere.com<span>Odpočinok v prirode</span>Lužné lesy
  • Zdroj: www.x-bionicsphere.com<span>Odpočinok v prirode</span>Lužné lesy
  • Zdroj: www.x-bionicsphere.com<span>Odpočinok v prirode</span>Lužné lesy

Športový areálX-BIONIC® Sphere

Neďaleko obce Kráľovianky je najväčšie golfové - osemnásť jamkové - ihrisko na Slovensku a športový a voľnočasový rezort X-Bionic® sphere s ideálnymi podmienkami pre profesionálny aj amatérsky šport, ale aj príjemný relax, kvalitnú gastronómiu a zmysluplné trávenie voľného času

Areál X-BIONIC® Sphere

SpokojníSusedia

Martina T.

Predaj nehnuteľnosti berie osobne a berie to ako niečo, prečo urobí všetko, aby spolu s klientom našla spoločné, a to najlepšie riešenie. Realitný trh považuje za veľmi zaujímavú oblasť, v ktorej sa dá neustále vzdelávať a naberať nové skúsenosti, ktoré ju posúvajú ďalej. Spokojnost klienta berie velmi vazne a prejavuje velmi profesionalny pristup. Vrele odporučujem.

Martina T.
Tomáš C.

Pán Benkovský mi predal byt za týždeň. To som nečakal ani náhodou,keďže som nadhodnotil cenu bytu. Pri predaji bytu sa zameriava na najpodstatnejšiu vec a to predaj bytu. Vie stručne a jasne vysvetliť aj predávajúcemu aj kupujúcemu, čo je treba urobiť pre úspešný obchod. Ako sa hovorí kuje železo zahorúca. Takýchto maklérov je treba odmeniť nadštandardne.

Tomáš C.
Veronika P.

Maklér bol milý, ústretový v jednaní bol promptný a korektný. Odporúčam pre jeho rýchle jednanie, vedel poradiť a pomôcť. Zohľadnil všetky moje požiadavky na nájomcov, riadil sa nimi a aktívne spolupracoval. Určite využijem jeho služby v budúcnosti.

Veronika P.
Laura B.

Priznám sa, mala som obavy, nakoľko služby realitnej kancelárie som využila prvýkrát. O to som radšej, že som sa obrátila práve na p. Benkovského, ktorý je vždy ochotný, zaujíma sa, je veľmi empatický a promptný, čo je jeho veľké plus. Ak by som v budúcnosti potrebovala Vaše služby, s dôverou sa na Vás obrátim znovu. Určite odporúčam všetkým a ďakujem za Vaše služby.

Laura B.